2013.07.16

Siatkówka plażowa – Puchar „Sokoła”

Sprawozdanie

Turniej Piłki Plażowej w Zagórzu

W sobotę, 20 lipca 2013 r. w Zagórzu w ośrodku sportów „Zakucie” odbył się Turniej Piłki Plażowej o „Puchar Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Sanoku”, trzeci z cyklu całego Turnieju o Puchar Burmistrza Zagórza.

W turnieju wzięło udział wzięło 14 par, rozgrywki były przeprowadzone systemem brazylijskim.

I półfinał wygrała para Jagielski Jakub/ Dawid Kędra przeciwko Grzegorz Krochmal/ Jakub Zmarz 21 - 16

II półfinał wygrali Kamil Kocur/ Tomasz Podulka przeciwko Adam Zoszak/ Przemysław Chudziak 21 - 16

Mecz o 3 miejsce wygrała para Chudziak/ Zoszak pokonując Krochmala/ Zmarza 15 - 11 i 15 - 11

Finał wygrała para Kocur/ Podulka pokonując Kędre/ Jagielskiego 15 - 12 i 15 -7

Para: Kamil Kocur i Tomasz Podulka zdobyli puchar TG „Sokół” w Sanoku.

Pierwsze trzy pary zdobyły medale, a pierwsze cztery pary otrzymały dyplomy i upominki rzeczowe.

Puchary, medale, dyplomy i upominki wręczyli: Bronisław Kielar – prezes TG „Sokół” i Zdzisław Skrzypczyk – naczelnik szkolenia sokolego.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy samorządowcom Zagórza za organizację imprez sportowych dla młodzieży na pięknym „Zakuciu”. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Edwarda Mąki, dyrektora ośrodka kultury, za pomoc udzieloną przy organizacji rozgrywek.

Nadmienić należy, że na terenie ośrodka spotkaliśmy zawodników z kombinacji (skoki narciarskie + biegi).

Czołem!

Bronisław Kielar

Zapraszamy w sobotę do Zagórza!

W sobotę, 20 lipca 2013 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Zakucie” w Zagórzu rozegrany zostanie kolejny Turniej Pucharu Zagórza w siatkówce plażowej.

Tym razem, siatkarze powalczą o Puchar Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Sanoku.