Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2011.08.07

Wyniki Turnieju Piłki Plażowej w Zagórzu

W sobotę 6 lipca 2011 r. w Zagórzu w ośrodku sportów „Zakucie” odbył się Turniej Piłki Plażowej „O Puchar Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Sanoku”, piąty z cyklu całego Turnieju o Puchar Burmistrza Zagórza.

Z 15 startujących zespołów o 3. i 4. miejsce walczyli Damian Izdebski i Jakub Żółkiewicz oraz Maciej Paryżak i Maciej Sołopatycz. Miejsce trzecie wywalczyli Izdebski/Żółkiewicz.

W finale Piotr Sokołowski i Tomasz Sokołowski pokonali Adriana Gratkowskiego i Pawła Jakubaszka.

Piotr Sokołowski i Tomasz Sokołowski zdobyli puchar TG „Sokół” w Sanoku, a wszyscy ww. otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe.

Puchar dla zwycięzców, dyplomy i nagrody rzeczowe dla czterech zespołów wręczyli: Ernest Nowak, burmistrz Miasta i Gminy Zagórz, Edward Mąka, dyrektor MGOKiS w Zagórzu, oraz Bronisław Kielar, Paweł Sebastiański, Zdzisław Skrzypczyk, członkowie Zarządu TG „Sokół” w Sanoku, i pomysłodawca imprezy Tadeusz Nabywaniec.

Organizator – TG „Sokół” w Sanoku – zabezpieczył także napoje i posiłek regeneracyjny.

Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy samorządowcom Zagórza za organizację imprez sportowych dla młodzieży na pięknym „Zakuciu”. Szczególne podziękowania kierujemy do pana Edwarda Mąki, dyrektora ośrodka kultury, za pomoc udzieloną przy organizacji rozgrywek.

Nadmienić należy, że na terenie ośrodka spotkaliśmy zlotowiczów w zabytkowych samochodach i na motocyklach.

Nam najbardziej podobały się Sokoły, które przedstawiamy na zdjęciach oraz udana pogoda.