Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Sanoku

2017.10.23

Mistrzostwa Polski Sokołów w biathlonie letnim i strzelaniu

Mistrzostwa Polski Sokołów w biathlonie letnim i strzelaniu,

zorganizował i przeprowadził Zarząd PTG „Sokół” w Rymanowie.

Wyniki:

MISTRZOSTWA POLSKI PTG „SOKÓŁ” W BIATHONIE LENIM MĘŻCZYZN

Rymanów, 22.10.2017 r.

Numer startowy


Nazwisko i imię


Miejscowość


Start


Meta

Czas
biegu

Strzały niecelne

Czas karny (minuty)

Czas
 ogólny


Miejsce


Uwagi

I

II

 

     1

 

Stach Paweł

 

Sanok

 

 0,0 

 

 6,32

 

  6,32

 

 2

 

  0

 

    1,0

 

 7,32

 

   2

 

 

     2

 

Szul Paweł

 

Sanok

 

  0,1

 

 8,35

 

 

  7,35

 

 4

 

  3

 

    3,30

    

 

 11,05

 

   9

 

 

     3

 

Niemczyk Mateusz

 

Rymanów

 

  0,2

 

 8,14

 

  6,14

 

  0

 

  0

 

     0,0

 

  6,14

 

   1

 

 

     4

 

Pasela Patryk

 

Mielec

 

  0,3

 

 9,52

 

  6,52

 

  4

 

  0

 

     2,0

 

  8,52

 

   5

 

 

     5

 

Kowal Brajan

 

Sanok

 

  0,4

 

 13,19

 

  9,19

 

  1

 

  0

 

     0,30

 

  9,44

 

   6

5 sek. Czas wyczekiwania na strzelnicy. Odjęto od czasu ogólnego.

 

     6

 

Boczoń Patryk

 

Mielec

 

  0,5

 

 12,15

 

  7,15

 

  2

 

  1

 

     1,30

 

  8,45

 

   4

 

 

     7

 

Ziajka Karol

 

Rymanów

 

  0,6

 

 12,25

 

  6,25

 

  1

 

  2

 

     1,30

 

  7,55

 

   3

 

 

     8

 

Kruczek Dominik

 

Sanok

 

  0,7

 

 15,15

 

  8,15

 

  2

 

  3

 

     2,30

    

 

 10,45

 

   8

 

 

     9

 

Kaballa Kacper

 

Sanok

 

   8

 

 16,49

 

  8,49

 

  2

 

  0

 

     1,0

 

  9,49

 

   7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRZOWSTWA POLSKI PTG „SOKÓŁ” W BIATHLONIE LETNIM KOBIET

Rymanów, 22.10.2017 r.

Numer startowy


Nazwisko i imię


Miejscowość


Start


Meta

Czas
biegu

Strzały niecelne

Czas karny (minuty)

Czas
 ogólny


Miejsce


Uwagi

I

II

 

    11

 

Frankowicz Karolina

 

Rymanów

 

  0,0  

 

 6,28

 

  6,28

 

 0

 

  0

 

    0,0

 

 6,28

 

 2

 

 

    12

 

Zajdel Justyna

 

Sanok

 

   0,1

 

 6,43

 

 

  5,43

 

 0

 

  4

 

    2,0

    

 

 7,43

 

  5

 

 

    13

 

Smoleń Wiktoria

 

Rymanów

 

  0,2

 

 8,03

 

  6,03

 

  5

 

  3

 

      4,0

 

  10,03

 

  7

 

 

    14

 

Surowiec Ewa

 

Mielec

 

  0,3

 

 9,03

 

  6,03

 

  4

 

  2

 

      3,0

 

  9,03

 

  6

 

 

    15

 

Sokołowska Aneta

 

Rymanów

 

  0,4

 

 10,01

 

  6,01

 

  0

 

  0

 

     0,0

 

  6,01

 

  1

 

 

    16

 

Stach Jagoda

 

Sanok

 

  0,5

 

 11,47

 

  6,47

 

  5

 

  4

 

     4,30

 

  11,17

 

  8

 

 

    17

 

Helowicz Justyna

 

Mielec

 

  0,6

 

 12,48

 

  6,48

 

  0

 

  1

 

     0,30

 

  7,18

 

  4

 

 

    18

 

Frankowicz Iwona

 

Rymanów

 

  0,7

 

 13,26

 

  6,26

 

  1

 

  0

 

     0,30

    

 

 6,46

 

   3

10 sek. Czas wyczekiwania na strzelnicy. Odjęto od czasu ogólnego.

 

 

 

 

 

 

MISTRZOWSTWA POLSKI PTG „SOKÓŁ”
W STRZELECTWIE (KBKS-50m)

DZIEWCZĘTA


Lp.


Nazwisko i imię


Miejscowość


Punkty


Miejsce


Uwagi

 

  1

 

Czyż Aleksandra

 

Rymanów

 

   66

 

    5

 


2

 

Sokołowska Aneta

 

Rymanów

 

   85

 

    2

 


3

 

Paczkowska Anita

 

Rymanów

 

   36

 

    9

 


4

 

Smoleń Wiktoria

 

Rymanów

 

   79

 

    3

 


5

 

Frankowicz Iwona

 

Rymanów

 

   86

 

    1

 


6

 

Frankowicz Karolina

 

Rymanów

 

   70

 

    4

 


7

 

Zajdel Justyna

 

Sanok

 

   34

 

   10

 


8

 

Stach Jagoda

 

Sanok

 

   58

 

    6

 


9

 

Surowiec Ewa

 

Mielec

 

  43

 

    8

 


10

 

Helowicz Justyna

 

Mielec

 

   54

 

    7

 

MISTRZOSTWA POLSKI PTG „SOKÓŁ”
W STRZELECTWIE (KBKS-50m)

MĘŻCZYŻNI


Lp.


Nazwisko i imię


Miejscowość


Punkty


Miejsce


Uwagi


1

 

Ziajka Karol

 

   Rymanów

 

   65

 

    5

 


2

 

Niemczyk Mateusz

 

   Rymanów

 

   57

 

    7

 


3

 

Szul Paweł

 

      Sanok

 

   55

 

    8

 


4

 

Kowal Brajan

 

      Sanok

 

   74

 

    2

 

Mniejsza ilość trafionych „9”


5

 

Kaballa Kacper

 

      Sanok

 

   30

 

    9

 


6

 

Kruczek Dominik

 

      Sanok

 

   69

 

  3

 


7

 

Stach Paweł

 

     Sanok

 

   74

 

   1

 

Większa ilość trafionych „9”


8

 

Boczoń Patryk

 

     Mielec

 

   63

 

   6

 


9

 

Pasela Patryk

 

     Mielec

 

   68

 

   4

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MP PTG „SOKÓŁ”
W BIATHLONIE LETNIM

Rymanów 22.10.2017


Miejsce


Miejscowość


Nazwisko imię


Czas


Suma czasów

 

 

 

 

      1

 

 

 

 

 

Rymanów

Sokołowska Aneta

 

    6,01

 

 

 

 

 

     26,38

Frankowicz Karolina

 

    6,28

Niemczyk Mateusz

 

     6,14

Ziajka Karol

 

     7,55

 

 

 

 

 

    2

 

 

 

 

 

Mielec

Helowicz Justyna

 

   7,18

 

 

 

 

 

     33,58

Surowiec Ewa

 

      9,03

Boczoń Patryk

 

      8,45

Pasela Patryk

 

      8,52

 

 

 

 

 

     3

 

 

 

 

 

Sanok

Zajdel Justyna

 

      7,43

 

 

 

 

 

    36,16

Stach Jagoda

 

      11,17

Stach Paweł

 

      7,32

Kowal Brajan

     

      9,44

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MP PTG „SOKÓŁ”
W STRZELECTWIE (KBKS-50m)

Rymanów, 22.10.2017


Miejsce


Miejscowość


Nazwisko imię


P-kty


Suma p-któw

 

 

 

 

  1

 

 

 

 

Rymanów

Frankowicz Iwona

    86

 

 

 

 

 

        293

Sokołowska Aneta

    85

Ziajka Karol

    65

Niemczyk Mateusz

        57

 

 

 

 

  2

 

 

 

 

Sanok

Stach Jagoda

        58

 

 

 

 

 

       240

Zajdel Justyna

        34

Stach Paweł

       74

Kowal Brajan

        74

 

 

 

 

   3

 

 

 

 

 

Mielec

 

Helowicz Justyna

        54

 

 

 

 

 

 

      228

Surowiec Ewa

        43

Pasela Patryk

        68

Boczoń Patryk

        63